Офтальмологія Vizio.com.ua

Дивись на світ здоровими очима!

Интернет-магазин книг з офтальмології

Компанія «509» планує випуск масок з відкидними фільтрами

maska

Нова маска Revolver адресована власникам снігових машин
Компанія «509» (США) анонсувала випуск нової моделі зимової маски Revolver. За попереднім замовленням поставки заплановані на жовтень 2017 року. Екіпірування під брендом «509» вже давно користується хорошим попитом у тих, хто управляє снегоходами. Нова маска Revolver адресована саме власникам снігових машин, так як використання маски, скажімо, в мотокросі викликає сумніви.

Головна особливість Revolver полягає в тому, що при необхідності можна фільтр очок відкинути вгору одним рухом. Рішення оригінальне і використовується в сучасних зимових масках вперше. Фільтр швидко протирається, та й на ходу, «відкривши очі», він швидше позбудеться від скопилася вологи і запотівання.

Наскільки щільно прилягає фільтр до самої рами маски зараз важко сказати. Хоча легко припустити, що при піднятому пиловій або селевому хмарі таке рішення неминуче спричинить за собою потрапляння цих частинок всередину. Так що для літнього сезону Revolver навряд чи підійде.

Ще одне нововведення - це з'явилася можливість міняти положення «вушок» очок, за які кріпиться ремінець. Начебто дрібниця, однак, завдяки змінюваному положенню кріпильних елементів, маску можна буде використовувати зі значно більшою кількістю шоломів від різних виробників.

Про сучасний дизайн і висока якість використовуваних матеріалів і говорити якось немає сенсу. У «509», як завжди, все на високому рівні і, зрозуміло, дорого. Фільтр подвійний і покритий спеціальною захисною плівкою, яка рятує від дрібних подряпин. На рамі маски - подвійний шар м'якої прокладки. З цими окулярами все навколо знатимуть, що ви в темі сучасної екстремальної життя.