Офтальмологія Vizio.com.ua

Дивись на світ здоровими очима!

Интернет-магазин книг з офтальмології

В Європі зростає продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, засобів контактної корекції зору

Позитивна тенденція спостерігається за всіма видами оптичної продукції.
Під час оптичної виставки MIDO 2016, яка нещодавно пройшла, компанія GfK оприлюднила свіжі дані по основних сегментах європейських оптичних ринків таких країн, як Німеччина, Іспанія, Італія і Франція.

 

Оптичний комітет GfK відстежує дані з продажу сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, засобів контактної корекції зору. Показники 2015 року демонструють зростання 7,0% для оптичних ринків усіх чотирьох країн, загальний товарообіг яких в 2015 році перевищив 17 млрд євро.

Італія закінчила рік зі зростанням 4,1%, Франція показала схожий результат (+3,8%), а Іспанія і Німеччина зафіксували зростання, що виражається в двозначних цифрах, закінчивши рік зі збільшенням продажів, що досягає 10,5 і 11,1% відповідно .

Позитивна тенденція спостерігається і за всіма видами продукції. Ринок контактних лінз (включаючи і продукцію для догляду за ними) виріс в 2015 році на 2,3%, а ринок оправ - на 6,5%.

Сегмент сонцезахисних окулярів виправився після зафіксованого в 2014 році зниження на 3,6% і показав прекрасний зростання - 7,0%.

І, нарешті, сегмент лінз, що представляє 58% всього ринку оптичної продукції, виріс в 2015 році на 7,8%.

«Це помітне зростання засноване як на сталій тенденції збільшення продажів, що становить 5,8 відсотка, так і на зростанні цін в середньому на 1,8 відсотка, - повідомляє Тілл Херцог (Till Herzog), керівник групи оптичних досліджень компанії GfK. - Зростання цін не затримало зростання кількості проданих в Європі лінз високої якості».

Аналіз даних GfK про продажі за типами лінз показує зростання продажів прогресивних лінз майже по всіх ринках. На першому місці знаходяться Німеччина і Франція, які демонструють зростання в цьому сегменті, рівний 32%. Крім того, також збільшилися продажі лінз зі значеннями показника заломлення 1,6 і 1,67, що спричинили за собою середнє зростання цін на всьому ринку.