Офтальмологія Vizio.com.ua

Дивись на світ здоровими очима!

Интернет-магазин книг з офтальмології

Luxottica Group та Valentino S.p.A уклали угоду про співпрацю

Договір укладено на 10-річний термін і набуває чинності з січня 2017 року.

Компанія Luxottica Group підписала нову ексклюзивну ліцензійну угоду з модним будинком Valentino, що включає в себе розробку, виробництво і розповсюдження захисних окулярів від бренду Valentino. Перша колекція, представлена ​​в рамках угоди, буде доступна в магазинах на початку наступного року.

 Як повідомляють представники компанії, окуляри від Valentino, на створення яких дизайнерів будуть надихати готові колекції одягу та аксесуарів, стануть втіленням позачасовий елегантності модного будинку і ідеального балансу між традиціями та інноваціями, заснованими на повазі до ДНК і знаковим цінностям бренду.

«Ми пишаємося тим, що нам надана можливість співпрацювати з будинком Valentino - одним з найбільш шанованих в світі італійських брендів класу люкс, - повідомляє президент компанії Luxottica Group Леонардо Дель Веккіо (Leonardo Del Vecchio). - Нас об'єднують 50-річні традиції, стиль, інновації та любов до наших виробів, які уособлюють собою суть поняття "Зроблено в Італії". Разом ми зможемо створити унікальні колекції окулярів в чудовому стилі Valentino, які будуть продаватися по всьому світу, і напишемо нову історію великого успіху ».