Офтальмологія Vizio.com.ua

Дивись на світ здоровими очима!

Интернет-магазин книг з офтальмології

Глаукому можна заробити ... фізичними навантаженнями

Заняття в тренажерному залі підвищують ризик розвитку глаукоми. До такого висновку прийшли фахівці Мічиганського центру здоров'я очей (США), досліджуючи фактори ризику небезпечного захворювання, що приводить до сліпоти.
"Основною причиною глаукоми є спадковість. Але додаткову напругу при силових заняттях теж шкодить здоров'ю очей. При інтенсивних фізичних навантаженнях підвищується очний тиск, що є одним з перших ознак розвитку глаукоми", - йдеться в повідомленні.

Експерти з США відзначили, що слід дбати не тільки про тонусі і нарощуванні м'язів, але і про орган зору. Любителям тренувань, особливо з генетичною схильністю до глаукоми, порадили розумно вибирати навантаження.
Якщо програма занять складена з урахуванням фізичних можливостей організму, то, висловили впевненість фахівці, навантаження буде цілеспрямовано діяти на м'язи і не зачіпати роботу інших органів.
Глаукома - захворювання, що виникає через порушення циркуляції внутрішньоочної рідини, яка забезпечує функціональність зорового нерва, зберігає форму очного яблука, поставляє до внутрішніх структур ока поживні речовини.